poniedziałek, 19 listopada 2007

a tu zima za pasem...

...podobno to dopiero jesień, ale dla mnie śnieg (nawet symboliczny) oraz temperatury poniżej zera, to pora kiedy powinnam zapakować się w ciepły śpiwór i razem z miśkami udać się na zimową drzemkę!! Brr, kto wymyślił zimę??

Choć dziś byliśmy na wspaniałym spacerze w Łazienkach Królewskich - wiewiórki też szykują się do zimy, i wciągają nosem wszystko co leci :D Oczywiście byliśmy "trochę" przygotowani na ten spacer (miałam aparat:), jednak nie zabraliśmy najważniejszego - orzechów dla wiewiórek właśnie!!! Na szczęście jakaś litościwa dusza wręczyła Mikołajkowi garść orzechów włoskich i zaczęła się zabawa :D udało mi się fragment uwiecznić...A ponieważ zima już za oknem to i pora na zimowy zestaw digi - choć "zima" jest tu całkiem umowna, i absolutnie w mojej własnej interpretacji :) Dziś tylko podgląd, ale mam nadzieję, że jutro uda mi się w końcu wstawić linki.

My new freebie has arrived :) Today only preview, tomorrow I will try to place all the SIX links to this kit. It is something good for all of you who don't like Christmas stuff only in red and green. To red elements I've added...blue, yes!! you are rihgt :)


8 komentarzy:

LP pisze...

Thank you very much! I am one of those who doesn't like Christmas kits in all reds and greens. This looks like a lovely kit, and I am looking forward to it! :)

verabear pisze...

You are so awesome to put this together, and for free at that. Thank you so much, I am excited! :)

Dinphy pisze...

Well, eventhough I do like christmas in reds and greens, I like this as well. And you're so right, why just limit yourself? This looks SO amazing! I'm sure to stop by tomorrow! :)

Babs pisze...

Awesome kit. I love so much this color and all beautiful elements. Thank you so much for sharing your talent with us.

Greetings from Germany
Barbara

MiKiko pisze...

Love the photo! Thanks a lot for these great kit:)

Anonimowy pisze...

OMG AGAIN!!!! This is fabulous!! Thanks again for shaing all your hard work..lucky me!!!...great kit!! See you tomorrow!
Marsha

ayla pisze...

gracias amiga por tu ayuda y facilitarme material para comenzar con mis propios scraps, soy novata en ello asi k ...no se k tal me ira
saludos desde españ

Hinke pisze...

I really love the papers of this kit. Used it with one of my layouts.
http://www.hinkeltje.com/layouts/picshow.php?choosen_id=238

Bye
Hinke